O firmie


 

"Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić"

Hipokrates (prawdopodobnie); naczelna zasada etyki w medycynie

 

Witajcie!

Nazywam się Aleksandra Grodzicka - Cieślak, jestem pasjonatem podologii od 2009r.

 

Od najmłodszych lat związana byłam ze środowiskiem medyczno - kosmetologicznym. W momencie kiedy podologia weszła do Polski, wiedziałam, że jest to ścieżka dla mnie. Ponoć człowiek, który lubi swoją pracę nie przepracuje ani jednego dnia w życiu - fakt rozwijania pasji w pracy oraz niezwykłej satysfakcji z niesienia ulgi i odbierania bólu pacjentom sprawia, że jest ona dla mnie przyjemnością.

 

 Do pacjentów podchodzę w sposób kompleksowy, zazwyczaj wszystkie zmiany na stopach mają podłoże wewnętrzne, procesy tworzenia trwają kilka/kilkanaście lat, dlatego niwelowanie samych objawów daje efekty krótkotrwałe - dążymy przede wszystkim do likwidacji przyczyny problemu.

Specjalizuję się w opiece nad stopami z Zespołem Stopy Cukrzycowej, u osób w wieku podeszłym, bardzo problematycznych, a także sportowców.

 

 

Wyształcenie:

  • studia licencjackie stacjonarne o kierunku Kosmetologia z 2 letnią specjalizacją z Podologii w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie
  • studia licencjackie stacjonarne o kierunku Pielęgniarstwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
  • liczne szkolenia kierunkowe (m.in.Leczenie trudno gojących się ran; Współpraca interdyscyplinarna podologów, lekarzy i pielęgniarek; Kompresjoterapia w obrzękach kończyn dolnych) w Klinice Leczenia Ran PODOS w Warszawie
  • Uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach podologicznych i kosmetologicznych

 

 

Jako podolog współpracuję z okolicznymi Domami Seniora oraz z CARITAS Archidecezją Warszawską w ramach projektu "Zakochaj się w Warszawie".

 

Gabinet Podologiczny PODI to firma świadcząca kompleksowe usługi podologiczne zarówno stacjonarne jak i mobilne.

 

Ulga dla sportowców
Ulga dla sportowców